Únor 2009

Rihanna a Chris Brown

27. února 2009 v 21:33 | Kateřina Doležalová
Zpěvačka Rihanna se prý chce vrátit ke svému partnerovi Chrisi Brownovi, jenž ji před několika týdny brutálně zmlátil na ulici. Nikdo dosud nechápal,Rihanna zpěvačka k násilníkovi zpět. Právě teď jsem zjistila proč se chce Rihanna k násilníkovi vrátit.Rihanna je údajně s Brownem těhotná.


Rihanna a její volný čas

27. února 2009 v 20:49

to je Rihanna a její zábava,Rihannu baví hodně věcí jako třeba modeling,zpívání ale taky plae station atd.Je to skrátka Rihanna!!!!

Rihannino dětství

27. února 2009 v 17:50 | Kateřina Doležalová
O Rihanně,Ronaldovi a Monice Fenty. Její matka Monica je guinejanka barbadoského původu[2][3] a její otec je z Barbadosu.[4] Má dva mladší bratry, kteří se jmenují Rorrey a Rajad. Rihanna chodila na základní školu "Charles F. Broome Memorial School" a poté na "Combermere School", kde se dvěma spolužačkami založila hudební trio. V roce 2004 vyhrála "Miss Combermere Beauty Pageant" a vystoupila na "Colours of Combermere School Show" s písní "Hero" od Mariah Carey". Když jí bylo 15, nastal pro Rihannu zásadní zlom v kariéře. Jeden z jejich přátel ji totiž představil producentovi Evanu Rogersovi, který byl na Barbadosu na dovolené s manželkou. Evan Rogers a jeho kolega Carl Sturken pomohli Rihanně nahrát v U.S.A. vlastní písně a rozeslali je do několika nahrávacích společností. Jednu z nahrávek dostal do ruky i Jay-Z, který s ní podepsal smlouvu u jeho nahravácí společnosti Def Jam Recordings. Rihanna uvedla v jednom interviu,že její kamarádka a zároveň zpěvačka, která kdysi také nahrávala pod značkou Def Jam, Fefe Dobson byla osobou, kterou Rihanna obdivovala.
tákhle vypadala Rihanna když byla malá!!!!

fotky Rihanny

27. února 2009 v 17:10 | Kateřina Doležalová
Rihanna

26. února 2009 v 20:02 | kateřina doležalová
RIHANNA:

Rihanna se narodila 20.února.1988.Se jménem Robyn Rihanna Fenty

je Barbadoská zpěvačka,která je ve své tvorbě ovlivněna R§B reggae,dancehall,

Unfaithfull,Break lt Off a v poslední době hity Umrella,Take A Bow,Disturbia a Shut Up and Drive

affs

ZMLÁCENÁ RIHANNA

26. února 2009 v 19:57 | Kateřina doležalová
tohle je Rihanna a její přítel Chris Brown který Rihannu nedávno BRUTÁLNĚ ZBIL,Rihanna má nepatrné známky krvácení okolo úst,modřiny na několika místech a otok okolo očí.zranění jsou podle všech informací znakem domácího násilí,kterého se na ni zřejmě dopustil její přítel Chris Brown!!!!!!!!CHUDÁK RIHANNA TOHLE SI PODLE MĚ NEZASLOUŽILA!!!!

tohle je fotka Rihanny po útoku a před útokem

DĚKUJI ŽE JSTE NAVŠTÍVILI MŮJ BLOG.DOUFÁM ŽE SE SEM JEŠTĚ NĚKDY STAVÍTE...A PROSÍM ABYSTE VŠE Z MÉHO BLOGU KOPÍROVALY S TOUTO IKONOU